My też Was kochamy !!!

W poniedziałek 7 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 Fundacja „Nigdy Nie Jesteśmy Sami” zorganizowała spotkanie mikołajkowe dla wszystkich dzieci z domu dziecka „Mój Dom” w Radzyniu Podlaskim z ośrodków na ulicy Zielonej i Traugutta. Przygotowania do tej imprezy zaczęły się od wczesnych godzin porannych. Monika, Beata, Bożenka i Sylwek włączyli się w przygotowanie tej imprezy. Na stołach pojawiły się kanapki, słodycze, zimne i ciepłe napoje, była również pyszna zupa mięsno-serowa i domowy chleb upieczony przez Irenkę, a na deser gorąca pizza. Do świetlicy „TYMKO” przy ulicy Parkowej 35 w Radzyniu Podlaskim z bardzo dalekiego kraju przy dźwiękach janczarów, przyjechały sanie ciągnięte przez dwa dorodne rumaki- zajechał święty Mikołaj. Zaprzęgiem tym powoził elf Jacek. W ślad za nimi pojawiła się cała gromada dzieci z opiekunkami. Sala zapełniła się po brzegi. W zabawie udział wziął śpiewający zespół dziecięco-młodzieżowy ze śpiewającą ciocią Alą i grającym na gitarze wujkiem Tomkiem. Kochani, był to bardzo fajny czas dla wszystkich uczestników tego spotkania: wspólnych zabaw, śpiewu, posiłku przy palącym się w kominku ogniu, rozdawania prezentów przez Świętego Mikołaja, budowania relacji międzyludzkich i nawiązywania nowych znajomości, otwierania się dzieci z tych ośrodków. Czas przejażdżki dzieci i dorosłych kuligiem po parku i okolicach w zimowej scenerii. Jednym słowem- pełna integracja.

Fundacja „Nigdy Nie Jesteśmy Sami” bardzo dziękuję osobom i instytucjom, bez pomocy których ta impreza by się nie odbyła- sponsorom. Dziękuję za okazane serce; za wsparcie materialnie naszego przedsięwzięcia. Podarowaliście niezapomniane chwile szczęścia tym, którym w życiu nie jest łatwo- dzieciom z Domu Dziecka.

Dziękujemy.

Bardzo dziękujemy:

Przedsiębiorstwu Handlowemu Janowski Radzyń Podlaski,

-Księgarni „Vademecum” Jarosław Zaborek Radzyń Podlaski,

-Firmie Handlowej PEGAZ Marek Miłkowski Łuków,

-Hurtowni Owoców i warzyw Grzegorz Fryc Radzyń Podlaski,

-Fijałek sp. j. Hurtowni artykułów spożywczych Biała koło Radzynia Podlaskiego,

-Fundacji „RADOŚĆ” Henryk Podsiadły Radość koło Warszawy,

Pizzerii Królewskiej Radzyń Podlaski,

-Jackowi Mierzwińskiemu-Przejażdżki Konne,

-Katarzynie Skowron,

-Drukarni „APOL” Radzyń Podlaski,

-Drukarni „AVA-DRUK” Radzyń Podlaski,

-PSS SPOŁEM Radzyń Podlaski Prezesowi Antoniemu Suszek,

-Świętemu Mikołajowi z Laponii ;),

-Dr Tomaszowi Mańko Pastorowi Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim- za nieodpłatne udostępnienie świetlicy „TYMKO” z zapleczem,

-dziękuję mojej żonie Irence za pyszną zupę i domowy chleb, że wspiera mnie w tych działaniach,

-dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym przy organizacji tego wydarzenia.

Galeria:

« 1 z 2 »

Czytaj także:

https://iledzisiaj.pl/aktualnosci/11526-mikolajki-w-domu-dziecka.html

https://radzyninfo.pl/aktualnosci/spotkanie-mikolajkowe-fundacji-nigdy-nie-jestesmy-sami/

Zarząd Fundacji

„Nigdy Nie Jesteśmy Sami”

Wiesław Trykacz

 

1478total visits,1visits today

Dodaj komentarz