Co słychać u Marcina?

Przypomnijmy:

Rok temu Marcin z rodzeństwem pojechał na wypoczynek nad jezioro. W trakcie skoku do wody uszkodził sobie kręgosłup w odcinku szyjnym. Doszło do wiotkiego porażenia czterokończynowego z zaburzeniami czucia i do  niewydolności oddechowej. Przeszedł skomplikowaną operację tracheotomii, był przez trzy dni w śpiączce farmakologicznej, nie oddychał samodzielnie. Według ludzkiej mądrości młody człowiek z planami i marzeniami, stał się w jednej chwili rośliną. Osoby, którym to się przydarzyło, w krótkim czasie umierały albo są sparaliżowane do końca swego życia. Dzięki Bogu i wielu, wielu ludziom dobrego serca, dzieje się inaczej. Pan Bóg daje łaskę powrotu do zdrowia.

Państwo, dzieląc się pieniędzmi z mamą Marcina wychowującą samotnie siedmioro dzieci, wsparliście i wierzę, że nadal będziecie wspierać rehabilitację Marcina. Jest on systematycznie rehabilitowany. Nastąpiła poprawa siły w rękach, widać mięśnie, po zanikach mięśni nie ma śladu. Potrafi sam jechać wózkiem inwalidzkim, odzyskuje sprawność od baków do nadgarstków. Sam siedzi na kanapie, jego tułów stał się silniejszy. Kiedy myśli o zginaniu kolana, to pojawia się ślad ruchu na kolanie lub w palcach. Marcin walczy każdego dnia i ma nadzieję, że będą pojawiały się coraz to nowe efekty rehabilitacji. Widzi swoje postępy i to motywuje go do dalszej pracy.

Kochani, bardzo proszę o wsparcie na leczenie i rehabilitację Marcina. Pomóżmy i jeszcze raz „Dajmy szansę Marcinowi”. Wierzę, że dzięki Waszej ofiarności wróci on do pełni zdrowia, że w przyszłości będzie normalnie funkcjonował; założy własną rodzinę. Bardzo dziękuję za każdą złotówkę wpłaconą na konto Marcina w imieniu jego, jego rodziny i własnym.

Dzięki łaskawości Zarządu Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim, Marcin ma założone konto, na które bez żadnych prowizji można wpłacać pieniądze dla niego. Całość środków zostanie przekazana na jego leczenie i rehabilitację.

Numer konta:

03 8046 0002 2001 0106 0223 0002

z dopiskiem: „Dajmy szansę Marcinowi”.

 

Pozdrawiam

Wiesław Trykacz

Fundacja „Nigdy Nie Jesteśmy Sami”

Czytaj też na iledzisiaj.pl:

https://iledzisiaj.pl/aktualnosci/11193-co-slychac-u-marcina.html

Co słychać u Marcina?

1991total visits,1visits today

Dodaj komentarz