Wspaniały Finał !

W dniach 29-30 listopada 2019r. odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności „Stoliczku nakryj się” w sklepach : Biedronka przy ul. Warszawskiej i przy ul. Lubelskiej, Tesco , Delikatesy Centrum przy ul. Chmielowskiego w Radzyniu Podlaskim.

Zostało zebrane 1.634 kg( jeden tysiąc sześćset trzydzieści cztery kilogramy) żywności . Z zebranych produktów wykonane zostały świąteczne paczki dla osób i rodzin potrzebujących.

Organizatorem tej akcji był Lubelski Bank Żywności przy współpracy partnera lokalnego Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej „ Nowe Jeruzalem” w Radzyniu Podlaskim i Fundacji „Nigdy Nie Jesteśmy Sami”

Zarząd Fundacji dziękuje Dyrekcji sklepów Biedronka ;Tesco i właścicielowi Delikatesów Centrum za wyrażenie zgody na przeprowadzenie tej akcji.

Dziękujemy Zespołowi Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie Majoracie, Pani Dyrektor Małgorzacie Karpińskiej, Pani Pedagog Annie Maliszewskiej, młodzieży tej szkoły i ich rodzicom.

Dziękujemy Zespołowi Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu, Pani Dyrektor Annie Kowalczyk, młodzieży tej szkoły i ich rodzicom.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom z powiatu radzyńskiego.

Jesteśmy bardzo wdzięczni mieszkańcom Radzynia Podlaskiego i okolic za hojne wsparcie tej akcji. Dziękujemy za to, że zawsze możemy na Was liczyć, za Wasze dobre serca.

                                                             

Fundacja „  Nigdy Nie Jesteśmy Sami”

Wiesław Trykacz

« 1 z 2 »

1928total visits,1visits today

Dodaj komentarz