„…….będziesz miłował…….” cz. 2

„Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.
Albowiem jakim sądem sądzicie, takim was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą.
A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?
Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim?
Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.”
 
Ewangelia Mateusza 7,1-5           

 

 

Kochane tęczowe dzieci, drodzy Rodzice, szanowny Zarządzie Radzyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ósmy Kolor Tęczy”.
Zakładając Stowarzyszenie, moim pragnieniem było, aby służyło ono dzieciom i ich rodzinom. Zawsze dążyłem do pełnej integracji ze społeczeństwem. Starałem się zawsze być ( i będę) z tymi, którzy dobrze czynią. Kierowałem się zawsze dobrem dzieci i ich rodzin, pamiętając, że na stanowisku się bywa, a człowiekiem się jest. Moim pragnieniem było, aby Stowarzyszenie stanowiło jedną wielką rodzinę. W czasie pełnienia funkcji Prezesa Stowarzyszenia, spotkałem wielu ludzi, którzy mnie wspierali w działaniach. Jestem bardzo wdzięczny Panu Bogu za nich wszystkich. Chciałbym wymienić ich z imienia i nazwiska, ale obawiam się, że mogę kogoś pominąć i dlatego nie uczynię tego. Wiem, że moje życie jest drogą, na której jako człowiek, często błądziłem zdając się na własne siły. Jednak znalazłem instrukcję na wszystkie moje ziemskie problemy; skarb najcenniejszy, którym jest Słowo Boże. Wierzę, że Ono doprowadzi mnie do Pana Boga przez Jezusa Chrystusa.
Dziękuję Bogu za łaskę, którą mi okazuje.
Wracając do Stowarzyszenia, gdybym miał wybór i miał je jeszcze raz zakładać, to bez wahania uczyniłbym to. Przez dwa lata pełnienia funkcji Prezesa Stowarzyszenia zostało, dzięki Bogu, wykonanych wiele rzeczy.
Wybaczam wszystkim, którzy mi coś złego uczynili i proszę o przebaczanie tych, których ja w jakiś sposób skrzywdziłem. Nigdy nie było i nie jest moim celem wyrządzanie krzywdy innym ludziom.
Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego w Waszym życiu.
Pozdrawiam.
 
-Współzałożyciel Radzyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ósmy Kolor Tęczy”,
-były Pierwszy Prezes,
-były Przewodniczący Komisji Rewizyjnej,
-były członek Stowarzyszenia.
 
Prezes Fundacji
„Nigdy Nie Jesteśmy Sami”
Wiesław Trykacz

1656total visits,2visits today

Dodaj komentarz