Dziękuję za to , że jesteście

Szanowni Państwo.

Jako tato Kuby, który przeszedł wiele operacji: pierwszą w dniu urodzenia, ostatnią dwa lata temu; dziękuję Telewizji POLSAT za to, że pomaga chronić życie naszych dzieci, że jest wrażliwa na niedolę i krzywdę drugiego człowieka, jego cierpienie i chorobę. Dziękuję za to, że Wasza działanie pomaga ludziom cierpiącym niedostatek, że przywraca wiarę w ludzką życzliwość tym, którzy ją utracili, że dba o ludzką godność.

Zdaje się, że 1% podatku lub jeden SMS to tak niewiele; a dla nas to bardzo, bardzo dużo. To nasze być, albo nie być; to zdrowie naszych dzieci, radość w naszych domach, uśmiech i szczęście w naszych rodzinach. Jestem bardzo wdzięczny, że pomagacie naszym dzieciom w powrocie do zdrowia. Dziękuję Panu Bogu za Was; za to, że stawia na naszej drodze wielu ludzi, którzy mają dobre serce i używają swoich talentów w niesieniu dobra potrzebującemu bliźniemu.

Dziękuję całemu zespołowi Telewizji POLSAT, a w szczególności: Pani Prezes Fundacji POLSATU-Krystynie Aldridge-Holc, Pani Dyrektor Ninie Terentiew, Pani Małgorzacie Nawrockiej, Pani reżyser-Halinie Przebindzie, Pani redaktor- Marzenie Gorgoń, prowadzącemu-Maciejowi Dowborowi.

Dziękuję także wykonawcom: Pani Katarzynie Cerekwickiej, zespołowi „Golec uOrkistra”- Pawłowi i Łukaszowi Golcom.

Niech dobro, które czynicie, powróci do Was z wielokrotnością.

« 1 z 2 »

Pozdrawiam.

Tato Kuby- Wiesław Trykacz

Zapraszam do obejrzenia „Kolędowania z Fundacją Polsat-Jesteśmy dla dzieci” w Wigilię 24 grudnia 2018 roku o godzinie 13.45  w programie POLSAT a także:

-24.12 godz. 20.45 Polsat 2
-25.12 godz. 19:00 Polsat 2
-25.12 godz. 20:00 Polsat Rodzina
-26.12 godz. 16:55 Polsat One
-26.12 godz. 18:00 ATM Rozrywka.

https://iledzisiaj.pl/aktualnosci/11470-wizyta-w-tv-polsat-i-podziekowania.html

https://radzyninfo.pl/rozmaitosci/podziekowania-wieslawa-trykacza-dla-fundacji-polsat/

1898total visits,1visits today

Dodaj komentarz