Wielkanocna zbiórka żywności

W dniach 16-17 marca 2018 roku na terenie sklepów Tesco, Biedronka i Delikatesy Centrum w Radzyniu Podlaskim została przeprowadzona zbiórka żywności dla osób potrzebujących. Akcja została zorganizowana przez Lubelski Bank Żywności przy współpracy partnera lokalnego- Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim i Fundację „Nigdy Nie Jesteśmy Sami”. Zebraliśmy 816,41 kg żywności.

Zarząd Fundacji „Nigdy Nie Jesteśmy Sami” dziękuje dyrekcji sklepów Tesco, Biedronka i Delikatesy Centrum za wyrażenie zgody na przeprowadzenie zbiórki żywności. Dziękujemy bardzo Zespołowi Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie, Pani Dyrektor Eulalii Mikołajuk, Pani Pedagog Annie Maliszewskiej, wolontariuszom i ich rodzicom, a także wyrażamy podziękowanie dla Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej, Pani Dyrektor Agnieszce Zając, Pani Pedagog Danucie Karpińskiej, wolontariuszom z tej szkoły i ich rodzicom za czynny udział w zbiórce żywności.

Dziękujemy także mieszkańcom Radzynia Podlaskiego i okolic, którzy w czasie tej zbiórki podzielili się zakupami z potrzebującymi.

Kochani, jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim za okazaną pomoc.

Bóg zapłać!

 

Zarząd Fundacji

„Nigdy Nie Jesteśmy Sami”

 

1359total visits,1visits today

Dodaj komentarz