BYLIŚMY JEDNĄ WIELKĄ BIAŁO-CZERWONĄ DRUŻYNĄ

Szanowni Państwo,

bardzo, bardzo dziękuję za wielkie serce i hojność, jaką okazaliście podczas niedzielnego koncertu „Śpiewać każdy może”. Dziękuję, że daliście szansę Marcinowi w powrocie do zdrowia, a jego mamie i szóstce jego rodzeństwa pomogliście odzyskać radość życia. Cała suma zebrana w trakcie koncertu wyniosła:

7733,82 zł

(siedem tysięcy siedemset trzydzieści trzy złote osiemdziesiąt dwa grosze).

W skład tej sumy weszły 4725 zł ze sprzedaży przekazanych darów i 2460,82 zł oraz 136 euro ze zbiórki do puszek. Cały zebrany dochód z koncertu został przekazany na leczenie i rehabilitację Marcina.

Kochani, serdecznie dziękuję, że przyłożyliście swe ręce do dzieła pomocy potrzebującemu bliźniemu. Było nas wielu. Jestem Wam wdzięczny, że czynienie dobra połączyło nas w tym dniu, że byliśmy tam jedną, wielką, biało-czerwoną drużyną.

Składam podziękowania Prezesowi Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim- Panu Romanowi Domańskiemu za założenie i prowadzenie darmowego konta dla Marcina. Na to konto, możecie Państwo wpłacać darowizny bez prowizji w Banku Spółdzielczym na leczenie i rehabilitację Marcina.

Numer konta:

03 8046 0002 2001 0106 0223 0002

z dopiskiem: „Dajmy szansę Marcinowi”.

Serdeczne Bóg zapłać!

Prezes Fundacji

Wiesław Trykacz

1147total visits,1visits today

Dodaj komentarz