ZAPROSZENIE NA KONCERT

Fundacja „Nigdy Nie Jesteśmy Sami” 18 lutego 2018 r., tj. w niedzielę o godzinie 1600 w Radzyńskim Ośrodku Kultury organizuje koncert charytatywny pt.: „Śpiewać każdy może” – Dajmy szansę Marcinowi.

Występ artystów z powiatu radzyńskiego i województwa lubelskiego, połączony będzie z licytacją przedmiotów i zbiórką pieniędzy do puszek. Dar na licytację w postaci płaskorzeźby w srebrze Pałacu Prezydenckiego, przekazał Prezydent Rzeczypospolitej Polski Andrzej Duda. Za symboliczny grosz wrzucony do puszki, będzie można spróbować przysmaków naszych babć, mam i innych wyrobów, a także napić się kawy i herbaty. Cały dochód będzie przeznaczony na rehabilitację i leczenie Marcina.

W imieniu Marcina i jego mamy- Pani Anety oraz Zarządu Fundacji „Nigdy Nie Jesteśmy Sami”, zapraszamy serdecznie na ten koncert wszystkich mieszkańców powiatu radzyńskiego i nie tylko.

Podarujmy uśmiech Marcinowi i jego bliskim. Pomóżmy potrzebującemu bliźniemu. Niech czynione przez nas wszystkich dobro łączy nas, a nie dzieli!

Bądźmy razem jedną, wielką, biało-czerwoną drużyną!

1945total visits,1visits today

Dodaj komentarz